WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 1201 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 300 Mbit/s
Gniazdo karty SIM: Nie
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Przycisk WPS: Tak
Serwer VPN: OpenVPN, PPTP
Ilość portów Ethernet WAN: 1
Przekierowanie portów: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Firewall: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Technologia Inteligent mesh: Nie
Kontrola rodzicielska: Tak
Klient DHCP: Tak
3G: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Ilość anten: 4
4G: Nie
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ produktu: Router biurkowy
Głębokość produktu: 117 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Ethernet WAN: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Przewody: Prąd przemienny
Prąd wyjściowy: 1 A
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Przycisk reset: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1201 Mbit/s
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Szerokość produktu: 215 mm
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 32 mm
DSL WAN: Nie
Router TP-LINK Archer AX12
130,90 zł
30 w magazynie
SKU: KILTPLROU0129
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ilość anten | 4 |
|---|---|
| Przycisk WPS | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Typ produktu | |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Przewody | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| 4G | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| DSL WAN | Nie |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Firewall | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Serwer VPN | OpenVPN, PPTP |
| Technologia Inteligent mesh | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Ilość portów Ethernet WAN | 1 |
| Rodzaj zasilania | |
| 3G | Nie |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK Archer AX12” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.