Czułość odbiorcy: 2.4GHz: 11ac VHT20_MCS0:-96dBm 11ac VHT20_MCS8:-74dB 11ac VHT40_MCS0:-94dBm 11ac VHT40_MCS9:-70dB 11ax HE20_MCS0:-96dBm 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-93dBm 11ax HE40_MCS11:-63dBm 5GHz: 11ac VHT20_MCS0:-97dBm 11ac VHT20_MCS8:-75dBm 11ac VHT40_MCS0:-94dBm 11ac VHT40_MCS9:-70dBm 11ac VHT80_MCS0:-91dBm 11ac VHT80_MCS9:-67dBm 11ac VHT160_MCS0:-88dBm 11ac VHT160_MCS9:-63dBm 11ax HE20_MCS0:-97dBm 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-94dBm 11ax HE40_MCS11:-63dBm 11ax HE80_MCS0:-91dBm 11ax HE80_MCS11:-61dBm 11ax HE160_MCS0:-87dBm 11ax HE160_MCS11:-58dBm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
Przycisk WPS: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Intel® inside: Tak
Generacja sieci mobilnej: 4G
Moc nadawania: CE: <20dBm (2.4GHz); <23dBm (5.15GHz~5.35GHz); <30dBm (5.47GHz~5.725GHz) FCC: <30dBm (2.4GHz &5.15GHz~5.25GHz&5.725GHz~5.825GHz)
Dostęp dla gości: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Klient DHCP: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Kolor produktu: Czarny
Typ anteny: Zewnętrzny
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ax
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
3G: Nie
Zasilacz sieciowy: Tak
Diody LED: LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Przycisk reset: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Serwer DHCP: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
4G: Nie
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Głębokość produktu: 135 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Ilość anten: 4
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Zgodny z Mac: Tak
Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0
Wbudowany wyłącznik: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Ethernet WAN: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prąd wyjściowy: 2 A
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przewody: Prąd przemienny
Wysokość produktu: 41,6 mm
Szerokość produktu: 260,2 mm
Napięcie operacyjne: 12 V
Typ produktu: Router biurkowy
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Port USB: Nie
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
DSL WAN: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Firewall: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Zabezpieczenie firewall: DoS, SPI
Przekierowanie portów: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Router TP-LINK Archer AX53
198,00 zł
30 w magazynie
SKU: KILTPLROU0109
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
|---|---|
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 4G | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Port USB | Nie |
| Zabezpieczenie firewall | DoS, SPI |
| Moc nadawania | CE: , |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Ilość anten | 4 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Przewody | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ produktu | |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Szerokość produktu | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Kolor produktu | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Firewall | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj zasilania | |
| 3G | Nie |
| Intel® inside | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK Archer AX53” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.