4G: Nie
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Zasilacz sieciowy: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Kolor produktu: Biały
Przewody: LAN (RJ-45)
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Kontrola rodzicielska: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
DSL WAN: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Ethernet WAN: Tak
Liczba rdzeni procesora: 1
Wysokość produktu: 24,3 mm
Serwer DHCP: Tak
Przycisk WPS: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Ilość anten: 4
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Typ produktu: Router biurkowy
3G: Nie
Napięcie operacyjne: 9 V
Port USB: Nie
Filtrowanie URL: Tak
Firewall: Tak
Głębokość produktu: 106,7 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 433 Mbit/s
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Szerokość produktu: 115 mm
Przycisk reset: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Gniazdo karty SIM: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Typ anteny: Zewnętrzny
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Procesor wbudowany: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WEP
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Klient DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Router TP-LINK Archer C24
79,20 zł
13 w magazynie
SKU: KILTPLROU0085
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA, WPA2 |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość produktu | |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Firewall | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewody | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Wysokość produktu | |
| DSL WAN | Nie |
| Ilość anten | 4 |
| Port USB | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Klient DHCP | Tak |
| Kolor produktu | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| 3G | Nie |
| Typ produktu | |
| Prąd wyjściowy | 0,6 A |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Przycisk reset | Tak |
| Napięcie operacyjne | 9 V |
| Procesor wbudowany | Tak |
| 4G | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK Archer C24” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.