Certyfikaty: CE, RoHS
Czułość odbiorcy: 5GHz: 11a 54M: -74dBm
11ac HT20: -67dBm
11ac HT40: -64dBm
11ac HT80 : -60dBm
11n HT20: -71dBm
11n HT40: -70dBm
2.4G: 11g 54M: -76dBm
11n HT20: -73dBm
11n HT40: -67dBm
Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec
Standardy 3G: DC-HSPA+
Standardy 3G: HSPA
Obsługa DMZ: Tak
Firewall: Tak
Serwer DHCP: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 450 Mbit/s
Standardy 3G: UMTS
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Serwer VPN: PPTP VPN, IPSec VPN , OpenVPN
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Przycisk WPS: Tak
Standardy 3G: HSPA+
Generacja sieci mobilnej: 4G
Obsługiwane pasma UMTS: 900
Liczba tuneli vpn: 10
Obsługiwane pasma UMTS: 2100 MHz
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Moc nadawania: CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5GHz)
Zabezpieczenie firewall: DoS, SPI Firewall, IP and MAC Address Binding
Standardy 2G: GPRS
zapobieganie atakom DoS: Tak
Obsługa pasm GSM: 1900 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 800 MHz
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Konstrukcja anteny: Wewnątrzne i zewnętrzne
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
DSL WAN: Nie
Obsługiwane sieci 4G: 900 MHz
Obsługa pasm GSM: 1800
Obsługiwane sieci 4G: 2100 MHz
Dostęp dla gości: Tak
Obsługiwane sieci 4G: 2600 MHz
Typ karty SIM: MicroSIM
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Standardy 4G: LTE
Standardy 2G: Edge
Obsługa pasm GSM: 850
Obsługa pasm GSM: 900
Standardy 2G: GSM
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Obsługiwane sieci 4G: 1800 MHz
Gniazdo karty SIM: Tak
Zdjemowalna antena (anteny): Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Przekierowanie portów: Tak
Przekazywanie VPN: Tak
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Typ produktu: Router biurkowy
Wysokość produktu: 33,5 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Głębokość opakowania: 223 mm
Napięcie operacyjne: 12 V
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Przycisk reset: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Szerokość opakowania: 307 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Rodzaj zasilania: DC
Diody LED: LAN, Zasilanie, Status, WLAN
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Szerokość produktu: 174 mm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Zgodny z Mac: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Port USB: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Przewody: LAN (RJ-45)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Zasilacz sieciowy: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
3G: Tak
Głębokość produktu: 124,5 mm
Klient DHCP: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
4G: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Kolor produktu: Czarny
Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 670 g
Ethernet WAN: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: MacOS
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Ilość anten: 2
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Wysokość opakowania: 70 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Router TP-LINK Archer MR400 (kolor czarny)
280,50 zł
7 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RoHS |
|---|---|
| Czułość odbiorcy | 5GHz: 11a 54M: -74dBm 11ac HT20: -67dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80 : -60dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm 2.4G: 11g 54M: -76dBm 11n HT20: -73dBm 11n HT40: -67dBm |
| Obsługuje VPN | PPTP, L2TP, IPSec |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem., Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci., Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Standardy 3G | DC-HSPA+, HSPA+, UMTS |
| Szerokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Liczba tuneli vpn | 10 |
| DSL WAN | Nie |
| Przewody | |
| Obsługa pasm GSM | 1800, 1900 MHz, 850, 900 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 800 MHz, 900 MHz |
| Ethernet WAN | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Standardy 2G | Edge, GPRS, GSM |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Moc nadawania | CE: , |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz, 900 MHz |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Typ produktu | |
| Zabezpieczenie firewall | DoS, SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Głębokość opakowania | |
| 3G | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Przycisk WPS | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Port USB | Nie |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Konstrukcja anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| 4G | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Serwer VPN | PPTP VPN, IPSec VPN , OpenVPN |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Firewall | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor produktu | |
| Klient DHCP | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, WLAN |
| Rodzaj zasilania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.