Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec
Certyfikaty: CE, RoHS
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
4G: Nie
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Kolor produktu: Biały
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
3G: Nie
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Ethernet WAN: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11h
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3
Przewody: LAN (RJ-45)
Zasilacz sieciowy: Tak
Ilość anten: 4
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Dostęp do harmonogramu: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 400 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Wysokość produktu: 35 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Kontrola rodzicielska: Tak
Głębokość produktu: 144 mm
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Przekazywanie VPN: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Statystyka bezprzewodowa: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Serwer DHCP: Tak
Zabezpieczenie firewall: DoS, SPI Firewall, IP Address Filter, IP and MAC Address Binding
Technologia Inteligent mesh: Tak
Prąd wyjściowy: 1 A
Gniazdo karty SIM: Nie
Napięcie operacyjne: 12 V
Szerokość produktu: 230 mm
Typ produktu: Router biurkowy
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Router TP-LINK EC225-G5
121,00 zł
3 w magazynie
SKU: KILTPLROU0119
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługuje VPN | PPTP, L2TP, IPSec |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11n |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Zabezpieczenie firewall | DoS, SPI Firewall, IP Address Filter, IP and MAC Address Binding |
| 3G | Nie |
| Rodzaj zasilania | |
| Wysokość produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Klient DHCP | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kolor produktu | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ilość anten | 4 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Typ produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| 4G | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPA3 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Przewody | |
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK EC225-G5” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.