Funkcjonalność NAT: Multi-Net NAT;
Virtual Server;
NAT-DMZ;
FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG;
UPnP;
Protokoły Fibre Channel: TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, SNMP
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
SFP WAN: Tak
Głębokość opakowania: 374 mm
Szerokość produktu: 226 mm
Ilość portów Fast Ethernet (PoE): 8
Filtrowanie URL: Tak
Kolor produktu: Czarny
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Taktowanie procesora: 1200 MHz
Serwer DHCP: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3x
Liczba portów SFP Combo: 2
Klient DHCP: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Ethernet WAN: Tak
Obsługa PoE: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Wysokość produktu: 35 mm
Wysokość opakowania: 73 mm
Waga wraz z opakowaniem: 1,92 kg
Głębokość produktu: 131 mm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Podręcznik użytkownika: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3z
Diody LED: Tak
Szerokość opakowania: 227 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 1 GB
Wielkość pamięci flash: 4096 MB
Trasa statyczna: Tak
Napięcie operacyjne: 53.5 V
Gniazdo karty SIM: Nie
Przycisk reset: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 45 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1Q
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Prąd wyjściowy: 2,43 A
Zasilacz sieciowy: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 10
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Typ pamięci RAM: DDR3
Procesor wbudowany: Tak
DSL WAN: Nie
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Obsługa sieci VLAN: Tak
Materiał obudowy: Metal
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Router TP-LINK ER7212PC VPN Omada 3-w-1
709,50 zł
Brak w magazynie
SKU: KILTPLROU0113
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcjonalność NAT | Multi-Net NAT; Virtual Server; NAT-DMZ; FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG; UPnP; |
|---|---|
| Protokoły Fibre Channel | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, SNMP |
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
| SFP WAN | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Kolor produktu | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Napięcie operacyjne | 53.5 V |
| Ethernet WAN | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Prąd wyjściowy | 2,43 A |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Szerokość produktu | |
| Klient DHCP | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Materiał obudowy | Metal |
| Serwer DHCP | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| DSL WAN | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Wielkość pamięci flash | 4096 MB |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Głębokość opakowania | |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Podręcznik użytkownika | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Szerokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK ER7212PC VPN Omada 3-w-1” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.