Certyfikaty: FCC, CE, RoHS
Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec
Rodzaj zasilania: DC
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Diody LED: LAN, Zasilanie, WLAN
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Kolor produktu: Szary
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Kolor produktu: Biały
Filtrowanie: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Przycisk reset: Tak
4G: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
3G: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Napięcie operacyjne: 9 V
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista x64
Połączenie USB 3G/4G: Nie
zapobieganie atakom DoS: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT Core
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Port USB: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Ilość anten: 2
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Gniazdo karty SIM: Nie
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 300 Mbit/s
Szerokość produktu: 182 mm
Typ produktu: Router biurkowy
Zasilacz sieciowy: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Głębokość produktu: 128 mm
Obsługa DMZ: Tak
Wysokość produktu: 35 mm
Firewall: Tak
DSL WAN: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Ethernet WAN: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Przycisk WPS: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Serwer DHCP: Tak
Zgodny z Mac: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Router TP-LINK TL-WR850N
61,60 zł
30 w magazynie
SKU: KILTPLROU0079
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługuje VPN | PPTP, L2TP, IPSec |
|---|---|
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Rodzaj zasilania | |
| Klient DHCP | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| 3G | Nie |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| 4G | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Przycisk reset | Tak |
| Firewall | Tak |
| Prąd wyjściowy | 0,6 A |
| DSL WAN | Nie |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przycisk WPS | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Przewody | |
| Napięcie operacyjne | 9 V |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Port USB | Nie |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK TL-WR850N” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.