Certyfikaty: CE, RCM, RoHS
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Klient DHCP: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Głębokość opakowania: 240 mm
Głębokość produktu: 124,6 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet WAN: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Zasilacz sieciowy: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Wysokość opakowania: 82 mm
Waga wraz z opakowaniem: 850 g
Szerokość opakowania: 350 mm
Kolor produktu: Czarny
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Przycisk reset: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewody: LAN (RJ-45)
Liczba portów USB 2.0: 1
Ilość anten: 2
Szerokość produktu: 215,6 mm
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Filtrowanie: Tak
Serwer DHCP: Tak
ADSL2 +: Tak
Liczba portów RJ-11: 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Typ produktu: Router biurkowy
DSL WAN: Tak
Prąd wyjściowy: 1 A
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Wysokość produktu: 31,6 mm
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Port USB: Tak
Kontrola rodzicielska: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Przekierowanie portów: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Dostęp dla gości: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
VDSL2: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 300 Mbit/s
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 867 Mbit/s
Firewall: Tak
Przycisk WPS: Tak
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
ADSL2: Tak
ADSL: Tak
Router TP-LINK VR400 (3G/4G USB, ADSL, ADSL2+, VDSL2; 2,4 GHz, 5 GHz)
242,00 zł
30 w magazynie
SKU: KILTPLROU0081
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RCM, RoHS |
|---|---|
| Zawartość opakowania | 1 x TP-Link Archer AC1200 MU-MIMO VDSL/ADSL Wireless Modem Router, Black |
| ADSL2 + | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Ethernet WAN | Tak |
| ADSL | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Firewall | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| DSL WAN | Tak |
| VDSL2 | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Port USB | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wysokość produktu | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Rodzaj zasilania | |
| Ilość sztuk | |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | |
| Przewody | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Klient DHCP | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Szerokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK VR400 (3G/4G USB, ADSL, ADSL2+, VDSL2; 2,4 GHz, 5 GHz)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.