Standardy 2G: GSM
Model procesora: Qualcomm SDX55
Obsługiwane sieci 4G: 1800 MHz
Obsługa pasm GSM: 1800
Przycisk reset: Tak
Port USB: Tak
Obsługiwane sieci 4G: 2300 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 700 MHz
Wysokość produktu: 73 mm
Typ anteny: Wewnętrzne
Standardy 4G: LTE
Rodzaj wtyku anteny: TS-9
Wbudowany wyświetlacz: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Wersja USB: 3.1
Ekran dotykowy: Tak
Obsługiwane sieci 4G: 2600 MHz
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Obsługa pasm GSM: 900
Kolor produktu: Niebieski
Rodzaj urządzenia: Bezprzewodowy sprzęt sieci komórkowej
5G: Tak
Obsługiwane pasma UMTS: 2100 MHz
Kolor produktu: Czarny
Obsługiwane pasma UMTS: 900
Szerokość produktu: 133 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Przekątna ekranu: 2,4
Rodzaj zasilania: Bateria
Głębokość produktu: 18,5 mm
Pojemność baterii: 4500 mAh
Standardy 3G: UMTS
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy 3G: HSPA+
Przewodowa sieć LAN: Nie
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 32
Ilość anten: 2
Liczba złączy anteny: 2
Router ZTE MU5001
878,90 zł
13 w magazynie
SKU: KILZTER4G0021
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery 3G/4G/5G, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 MHz, 900 |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rodzaj zasilania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Standardy 2G | GSM |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz, 2300 MHz, 2600 MHz, 700 MHz |
| Złącza Ethernet LAN | Nie |
| Obsługa pasm GSM | 1800, 900 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Standardy 3G | HSPA+, UMTS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Rodzaj urządzenia | Bezprzewodowy sprzęt sieci komórkowej |
| Standardy 4G | LTE |
| Model procesora | Qualcomm SDX55 |
| Liczba złączy anteny | 2 |
| Wersja USB | 3.1 |
| Rodzaj wtyku anteny | TS-9 |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| 5G | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem., Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci., Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
Napisz pierwszą opinię o „Router ZTE MU5001” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.