Informacje dodatkowe
| Wersja HDMI | 2.1 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Minimalna moc zasilacza | 450 W |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły., Nie wyrzucać do zwykłych śmietników., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Dual Link DVI | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Wysokość produktu | |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Długość produktu | |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Liczba kanałów | 1 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Kolor podświetlenia | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Przepustowość pamięci | 224 GB/s |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Liczba wentylatorów | |
| Kolor produktu | |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Podświetlenie | |
| Ilość gniazd | 2 |
| Taktowanie procesora | 1552 MHz |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.