Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | Windows 10 |
|---|---|
| Typ HD | Dual QHD |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Tryby kolorów wideo | Entertain, Gra, Graficzny, Oryginalny, Sport, Standardowy, zwyczaj |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Tryby inteligentne | Eko, FPS, RPG, RTS |
| Szerokość (bez podstawy) | 1147,6 mm |
| Pobór mocy (max) | 180 W |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 119,2 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Niski input lag | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga (bez podstawy) | 10,6 kg |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pobór mocy | |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obracany | -15 – 15° |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,5 mm |
| Przewody | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Przednia osłona | Czarny |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Typ oświetlenia otoczenia | Core Sync |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Waga (z podstawą) | 15,6 kg |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Certyfikaty zgodności | |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,5 cm |
| Paleta barw | 92% |
| HDMI | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 293,8 mm |
| Typ matrycy | VA |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 124 cm |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Obrotowe | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Wysokość opakowania | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Funkcje gier | Super Arena Gaming UX |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Rozmiar obrazu | Y |
| Wirtualny punkt AIM | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Roczne zużycie energii | 66 kWh |
| Strojenie fabryczne | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Natywna proporcja obrazu | 32:9 |
| Kensington Lock | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| HDCP | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Zakres kąta nachylenia | -2 – 11° |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.