Specyficzne technologie: Zawsze włączony wyświetlacz
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Wersja Gorilla Glass: Gorilla Glass Victus+
Panorama: Tak
Tryb opóźnienia: Tak
Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): 80°
Typ stabilizatora obrazu: Optical Image Stabilization (OIS)
Generacja sieci mobilnej: 5G
Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: 2,4
Pojemność baterii: 5000 mAh
Pamięć RAM: 6 GB
Stabilizator obrazu: Tak
Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej: 78°
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1920×1080@60fps
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1280×720@30fps
Typ szkła ekranu wyświetlacza: Gorilla Glass
Maksymalna liczba klatek na sekundę: 240 fps
Rozdzielczość tylnej kamery: 50 Mpix
Wersja Bluetooth: 5.3
Akcelerometr: Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Cyfrowy zoom: 10x
Typ przedniej kamery: Pojedynczy obiektyw
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1920×1080@30fps
Czujnik Halla: Tak
Lokalizacja pozycji: Tak
GPS: Tak
Rozdzielczość przedniej kamery: 13 Mpix
Typ matrycy: AMOLED
Wyrzutnik karty SIM: Tak
NFC: Tak
Żyroskop: Tak
Jasność: 1000 cd/m²
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Standardy 3G: UMTS
Galileo: Tak
Standardy 3G: WCDMA
Głośniki: Stereo
Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: 2,2
Liczba przesłon aparatu tylnego: 1,8
Liczba przesłon przedniej kamery: 2,2
BeiDou: Tak
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 3840×2160@30fps
Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): 5 Mpix
Rodzaj flash: LED
Port USB: Tak
Tryb nocny: Tak
Wersja USB: 2.0
Platforma: Android
Wyjmowana bateria: Nie
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Rozmiar sensora kamery przedniej: 1/3.06
GLONASS: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Obsługa kart SIM: Hybrid Dual SIM
Czujnik geomagnetyczny: Tak
Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV): 120°
Pamięć użytkownika: 108 GB
Szybkie ładowanie: Tak
Wi-Fi Direct: Tak
Rozdzielczość wideo: 3840 x 2160 px
Gęstość pikseli: 389 ppi
Typ karty SIM: NanoSIM + eSIM
Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): 8 Mpix
Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): 80°
Rozmiar czujnika tylnego aparatu: 1/1.96
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Typ aparatu tylnego: Potrójna kamera
Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: 1/4
Pamięć wbudowana: 128 GB
Nazwa koloru: Awesome Navy
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Obsługiwane formaty audio: AAC
Obsługiwane formaty audio: FLAC
Waga produktu: 209 g
Obsługiwane formaty plików wideo: AVI
Obsługiwane formaty plików wideo: 3GP
System dźwięku: Dolby Atmos
Modulacja: 1024-QAM
Przekątna ekranu: 6,6
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Przewody: USB Type-C
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
MIMO: Tak
Obsługiwane formaty plików wideo: 3G2
Obsługiwane formaty audio: MP3
Obsługiwane formaty audio: AMR
Obsługiwane formaty audio: OGA
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Stopień ochrony IP: IP67
Głębokość produktu: 8,2 mm
Obsługiwane formaty audio: MIDI
Obsługiwane formaty audio: M4A
Obsługiwane formaty audio: MXMF
Obsługiwane formaty audio: OTA
Czytnik linii papilarnych: Tak
Obsługiwane formaty audio: XMF
Wysokość produktu: 161,7 mm
Obsługiwane formaty audio: Mid
Obsługiwane formaty audio: RTX
Liczba rdzeni procesora: 8
Maksymalne taktowanie procesora: 2,4 GHz
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Tak
Obsługiwane formaty plików wideo: FLV
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Obsługiwane formaty plików wideo: MKV
Obsługiwane formaty plików wideo: MP4
Obsługiwane formaty audio: RTTTL
Obsługiwane formaty plików wideo: M4V
Obsługiwane formaty audio: AWB
Obsługiwane formaty audio: OGG
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Taktowanie procesora: 2 GHz
Obsługiwane formaty audio: WAV
Materiał obudowy: Szkło, Metal
Szerokość produktu: 78 mm
Obsługiwane formaty plików wideo: WEBM
Obsługiwane formaty audio: IMY
Obsługiwane formaty audio: 3GA
Rozdzielczość: 1080 x 2340 px
Kolor produktu: Granatowy (marynarski)
Standard 5G: Sub6 FDD
Standard 5G: Sub6 TDD
Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor): 1650 cd/m²
Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery: 1/5
Makro-fotografia: Tak
Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR): Tak
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Super AMOLED
Samsung Galaxy A35 (A356) 5G 6/128GB Black
970,32 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych., Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia., Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
|---|---|
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| MIMO | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Żyroskop | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Modulacja | 1024-QAM |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wysokość produktu | |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Waga produktu | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Materiał obudowy | Szkło, Metal |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wersja USB | 2.0 |
| Platforma | Android |
| Przewody | |
| Głębokość produktu | |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| NFC | Tak |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Port USB | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Głośniki | Stereo |
| Akcelerometr | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Kolor produktu | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Makro-fotografia | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Gęstość pikseli | 389 ppi |
| Obsługa kart SIM | Hybrid Dual SIM |
| Czujnik Halla | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| GPS | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Galileo | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 px |
| Rodzaj flash | LED |
| Pamięć użytkownika | 108 GB |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Nazwa koloru | Awesome Navy |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| BeiDou | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.