Inteligentne powiadomienia: Tak
Odgrywanie muzyki: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Radio FM: Nie
Kolor sprzączki: Srebrny
Monitor ciśnienia krwi: Tak
Typ szkła: Szafirowe
Jakość snu: Tak
NFC: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Spalone kalorie: Tak
Powiadomienia SMS: Tak
Średnica wyświetlacza: 3,33 cm
Wtyk słuchawek: Nie
Pozycjonowanie na rynku: Smartwatch
Pojemność baterii: 300 mAh
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Kształt: Okrągły
Bluetooth: Tak
Przebyty dystans: Tak
Ładowarka: Tak
Odporność na wodę: 5 ATM
Kolor paska: Szary
Zainstalowany system operacyjny: Wear OS
Powiadomienia o połączeniach: Tak
Ekran dotykowy: Tak
Stopień ochrony IP: IP68
Pomiar tętna: Automatyczny
Monitor pracy serca: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Sterowanie muzyką: Tak
Funkcja znajdź mój telefon: Tak
Typ wyświetlacza: Cyfrowy
Waga produktu: 52 g
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 40 h
Magnetyczne złącze ładowania: Tak
Funkcja monitorowania treningu: Tak
Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Standard wojskowy: MIL-STD-810H
Port USB: Nie
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Kolor obudowy zegarka: Srebrny
Rozmiar obudowy zegarka: 43 mm
Funkcja powiadomienia SOS: Tak
Wykrywanie upadku: Tak
Samsung Galaxy Watch 6 (R950) Classic 43mm BT, Silver
706,51 zł
10 w magazynie
SKU: AKGSA1SMA0175
Kategorie: Akcesoria GSM, Smartwatch, smartband, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
|---|---|
| Spalone kalorie | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Odgrywanie muzyki | Tak |
| Magnetyczne złącze ładowania | Tak |
| Kolor obudowy zegarka | Srebrny |
| Kolor sprzączki | Srebrny |
| Waga produktu | |
| Kolor paska | Szary |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Port USB | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Funkcja powiadomienia SOS | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Podręcznik użytkownika | |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| NFC | Tak |
| Typ szkła | Szafirowe |
| Wykrywanie upadku | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,33 cm |
| Jakość snu | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Typ wyświetlacza | |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Wtyk słuchawek | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Rozmiar obudowy zegarka | 43 mm |
| Monitor ciśnienia krwi | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Kształt | Okrągły |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Radio FM | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „Samsung Galaxy Watch 6 (R950) Classic 43mm BT, Silver” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.