Napięcie wyjściowe (min): 5 V
Moc maksymalna: 15 W
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 38,5 g
Ilość portów USB typu C: 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85044095
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Głębokość produktu: 55 mm
Napięcie wyjściowe (max): 9 V
Szybkie ładowanie: Tak
Wysokość produktu: 22,5 mm
Napięcie: 100 – 240 V
Szerokość produktu: 37 mm
Samsung Power Adapter 15W USB-C Fast Charge (without cable); Black
28,57 zł
17 w magazynie
SKU: LADSA1SIC0045
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Kolor produktu | |
| Napięcie | |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Napięcie wyjściowe (max) | 9 V |
| Moc maksymalna | 15 W |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Napisz pierwszą opinię o „Samsung Power Adapter 15W USB-C Fast Charge (without cable); Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.