Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Opóźnienie CAS: 22
Przeznaczenie: PC/serwer
Napięcie pamięci: 1.2
Ranking pamięci: 2
Rodzaj pamięci: RDIMM
Typ pamięci buforowej: Registered (buffered)
Rodzaj opakowania: OEM
Korekcja ECC: Tak
Typ pamięci RAM: DDR4
Pamięć RAM: 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 32 GB
Samsung RDIMM 32GB DDR4 2Rx4 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A4K40DB3-CWE
726,15 zł
Brak w magazynie
SKU: PSESA4DR40016
Kategorie: Enterprise, Pamięci, Pamięci DDR4
Loading...
Informacje dodatkowe
| Korekcja ECC | Tak |
|---|---|
| Ranking pamięci | 2 |
| Rodzaj opakowania | |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Przeznaczenie | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
Napisz pierwszą opinię o „Samsung RDIMM 32GB DDR4 2Rx4 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A4K40DB3-CWE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.