Przeznaczenie: PC/serwer
Opóźnienie CAS: 22
Organizacja chipów: 2Rx4
Rodzaj pamięci: RDIMM
Typ pamięci buforowej: Registered (buffered)
Ustawienie trybu: 2048M x 4
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Napięcie pamięci: 1.2
Rodzaj opakowania: OEM
Typ pamięci RAM: DDR4
Korekcja ECC: Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 32 GB
Pamięć RAM: 32 GB
Samsung RDIMM 32GB DDR4 2Rx4 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A4K40EB3-CWE
731,47 zł
Brak w magazynie
SKU: PSESA4DR40002
Kategorie: Enterprise, Pamięci, Pamięci DDR4
Loading...
Informacje dodatkowe
| Opóźnienie CAS | 22 |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Organizacja chipów | 2Rx4 |
| Rodzaj opakowania | |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Ustawienie trybu | 2048M x 4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 32 GB |
Napisz pierwszą opinię o „Samsung RDIMM 32GB DDR4 2Rx4 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A4K40EB3-CWE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.