Rodzaj pamięci: RDIMM
Organizacja chipów: 2Rx8
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Przeznaczenie: PC/serwer
Typ pamięci RAM: DDR4
Napięcie pamięci: 1.2
Typ pamięci buforowej: Registered (buffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 32 GB
Korekcja ECC: Tak
Rodzaj opakowania: OEM
Pamięć RAM: 32 GB
Samsung RDIMM 32GB DDR4 2Rx8 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A4G43BB4-CWE
775,81 zł
Brak w magazynie
SKU: PSESA4DR40040
Kategorie: Enterprise, Pamięci, Pamięci DDR4
Loading...
Informacje dodatkowe
| Korekcja ECC | Tak |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Rodzaj opakowania | |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
Napisz pierwszą opinię o „Samsung RDIMM 32GB DDR4 2Rx8 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A4G43BB4-CWE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.