Ranking pamięci: 2
Typ pamięci buforowej: Registered (buffered)
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Opóźnienie CAS: 24
Napięcie pamięci: 1.2
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 64 GB
Rodzaj pamięci: RDIMM
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Korekcja ECC: Tak
Rodzaj opakowania: OEM
Przeznaczenie: PC/serwer
Typ pamięci RAM: DDR4
Pamięć RAM: 64 GB
Samsung RDIMM 64GB DDR4 2Rx4 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A8G40AB2-CWE
1140,23 zł
Brak w magazynie
SKU: PSESA4DR40001
Kategorie: Enterprise, Pamięci, Pamięci DDR4
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Opóźnienie CAS | 24 |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Ranking pamięci | 2 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
Napisz pierwszą opinię o „Samsung RDIMM 64GB DDR4 2Rx4 3200MHz PC4-25600 ECC REGISTERED M393A8G40AB2-CWE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.