Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
|---|---|
| Klasa ochrony | II |
| Częstotliwość (MHz) | 868 – 868.6 MHz |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Odległość transmisji | 2000 m |
| Przeznaczenie | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Głębokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Typ przetwornika obrazu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.