Typ produktu: Moduł przekaźnikowy
Certyfikaty: CE
Wyjścia przewodowe programowalne: 4
Wymiary obudowy: 266 x 286 x 100 mm
Waga produktu: 105 g
Klasa środowiskowa: II
Wyjścia programowalne wysokoprądowe: 1000 mA / 12 V DC
Wyjścia zasilające: 2
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 55 °C
Komunikaty głosowe: Tak
Głębokość produktu: 68 mm
Wilgotność względna: 0 – 93%
Prąd ładowania: 0,5 A
Pamięć zdarzeń: 3584
Prąd wyjściowy: 2 A
Numery telefonów do powiadamiania: 8
Wyjście AUX: 500 mA / 12 V DC
Ilość stref alarmowych: 2
Wyjścia programowalne niskoprądowe: 25 mA / 12 V DC
Maksymalny pobór prądu: 180 mA
Timer: Tak
Szerokość produktu: 160 mm
Zalecany transformator: 40 VA
Maksymalna liczba wejść programowalnych: 16
Maksymalna liczba wyjść programowalnych: 12
Maksymalny pobór prądu z akumulatora: 160 mA
Kolor produktu: Zielony
Napięcie wyjściowe: 10.5 V
Napięcie zasilania: 18 V
Zawartość zestawu: Centrala alarmowa PERFECTA 16, Obudowa OPU-4 P, Antena ANT-GSM-I
Wejścia przewodowe programowalne: 8
Wyjście KPD: 500 mA / 12 V DC
Liczba użytkowników: 15 użyt.
Pobór mocy (tryb czuwania): 150 mA
SATEL PERFECTA 16 SET-A centrala alarmowa
416,90 zł
Brak w magazynie
SKU: SALSALCEN0035
Kategorie: Centrale alarmowe, Sieci, Systemy Alarmowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Certyfikaty | CE |
| Wilgotność względna | 0 – 93% |
| Szerokość produktu | |
| Pamięć zdarzeń | 3584 |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Prąd ładowania | 0,5 A |
| Maksymalny pobór prądu | 180 mA |
| Timer | Tak |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Zawartość zestawu | Centrala alarmowa PERFECTA 16, Obudowa OPU-4 P, Antena ANT-GSM-I |
| Wyjścia zasilające | 2 |
| Zalecany transformator | 40 VA |
| Wymiary obudowy | 266 x 286 x 100 mm |
| Wyjście AUX | 500 mA / 12 V DC |
| Wyjście KPD | 500 mA / 12 V DC |
| Liczba użytkowników | 15 użyt. |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Klasa środowiskowa | II |
| Napięcie wyjściowe | 10.5 V |
| Ilość stref alarmowych | 2 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 150 mA |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „SATEL PERFECTA 16 SET-A centrala alarmowa” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.