Głębokość produktu: 52 mm
Moc znamionowa: 3680 W
Waga produktu: 82 g
Wtyczka: Typ E / F
Timer: Tak
Kompatybilny z iOS: Tak
Kolor produktu: Biały
Sterowanie głosem: Tak
Ochrona przed przeciążeniem: Tak
Wysokość produktu: 79 mm
Szerokość produktu: 52 mm
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Ilość sztuk: 1
Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem: Tak
Napięcie wejściowe: 220 – 240 V
Wi-Fi: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Prąd znamionowy: 16 A
SAVIO INTELIGENTNE GNIAZDKO WI-FI, 16A, TIMER, POMIAR ZUŻYCIA ENERGII, AS-01
31,35 zł
Brak w magazynie
SKU: INDSAVURW0001
Kategorie: Inteligenty dom, Sieci, Urządzenia wykonawcze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Sterowanie głosem | Tak |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Ostrzeżenia | Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach., Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia., Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia. |
| Przeznaczenie | |
| Wysokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Napięcie wejściowe | 220 – 240 V |
| Timer | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Kompatybilny z iOS | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Szerokość produktu | |
| Moc znamionowa | 3680 W |
| Wtyczka | Typ E / F |
Napisz pierwszą opinię o „SAVIO INTELIGENTNE GNIAZDKO WI-FI, 16A, TIMER, POMIAR ZUŻYCIA ENERGII, AS-01” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.