Typ ładowarki: Wewnętrzna
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kolor produktu: Biały
Kompatybilność ładowarki: Smartfon
Prąd wyjściowy (9V): 3 A
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Napięcie wyjściowe (min): 5 V
Napięcie wyjściowe (max): 20 V
Prąd wyjściowy (5V): 3 A
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Ilość portów USB typu C: 1
Prąd wejściowy: 0.85 A
Napięcie: 100 – 240 V
Ilość sztuk: 1
Moc maksymalna: 30 W
Zasilacz sieciowy: Tak
SAVIO ŁADOWARKA SIECIOWA 30W QUICK CHARGE, POWER DELIVERY 3.0 LA-06
35,75 zł
17 w magazynie
SKU: LADSAVSIC0004
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zasilacz sieciowy | Tak |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Napięcie | |
| Prąd wejściowy | |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Rodzaj zasilania | |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Ilość sztuk | |
| Moc maksymalna | 30 W |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
Napisz pierwszą opinię o „SAVIO ŁADOWARKA SIECIOWA 30W QUICK CHARGE, POWER DELIVERY 3.0 LA-06” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.