Moc maksymalna: 65 W
Prąd wyjściowy (5V): 3 A
Napięcie wyjściowe (max): 20 V
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Kompatybilność ładowarki: Smartfon
Napięcie wyjściowe (min): 5 V
Prąd wyjściowy (12V): 3 A
Ilość portów USB: 1
Ilość portów USB typu C: 1
Zasilacz sieciowy: Tak
Prąd wyjściowy (9V): 3 A
Prąd wejściowy: 1.2 A
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Kolor produktu: Biały
Ilość sztuk: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Napięcie: 100 – 240 V
SAVIO ŁADOWARKA SIECIOWA GAN 65W BIAŁA LA-07
62,89 zł
Brak w magazynie
SKU: LADSAVSIC0005
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ilość sztuk | |
|---|---|
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Rodzaj opakowania | |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Kolor produktu | |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | |
| Rodzaj zasilania | |
| Napięcie | |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Ilość portów USB | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „SAVIO ŁADOWARKA SIECIOWA GAN 65W BIAŁA LA-07” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.