Informacje dodatkowe
| Waga opakowania kartonowego | 1,2 kg |
|---|---|
| Waga opakowania foliowego | 15 g |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia prądem elektrycznym., Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach., Unikać narażenia na działanie ekstremalnych temperatur. |
| Certyfikaty zgodności | |
| Glass packaging weight | 0 g |
| Wysokość produktu | |
| Formaty plików (scanner) | JPG, PDF |
| Typ ekranu | TFT |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Napięcie | |
| Przewody | |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| List | Tak |
| Typ skanera | ADF+Ręczny skaner pobierający |
| Waga produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B4, B5, B6 |
| Maksymalny format skanowania | 216 x 360 mm |
| Kancelaryjny | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wi-Fi | Tak |
| Sterowniki skanera | ISIS, ScanSnap |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Ilość sztuk | |
| Źródło światła | RGB LED |
| Skanowanie w kolorze | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Kraj pochodzenia | |
| Wysokość opakowania | |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Grubość karty (maks.) | 0,76 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość palety (morze) | 2,07 m |
| Typ złącza gniazda | C7 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A3, A4, A5 |
| Typ przetwornika obrazu | Colour CIS |
| Wysokość palety (powietrze) | 135,4 cm |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Produkty na palecie (morze) | 96 szt. |
| Ilość na palecie (powietrze) | 60 szt. |
| Waga opakowania z papieru | 2,4 kg |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.