Informacje dodatkowe
| Obsługiwane produkty | |
|---|---|
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Przewody | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 36 Ω |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość | |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 22000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Typ produktu | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | Gaming |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Nazwa koloru | Mute,Volume +,Volume – |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 h |
| Czas szybkiego ładowania | 15 min |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.