Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
|---|---|
| Ilość | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Przewody | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 10 – 40000 Hz |
| Typ produktu | |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Adaptery audio dołączone | 3ˌ5 mm |
| Kolor kabla | Biały |
| Impedancja | 38 Ω |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.