Funkcje regulowane: Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy.
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Liczba obsługiwanych dysków SSD: 4
Obsługiwane rozmiary dysków SSD: 2.5
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): BSMI
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CB
Rozmiar SSD: 2.5
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Złącze kabla zasilającego 1: C13 panel
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Zasilanie: 350 W
Obsługa zasilania zapasowego (RPS): Nie
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Interfejs pamięci SSD: SATA III
PCI Express x4 slots: 1
Liczba portów VGA (D-Sub): 2
Liczba procesorów: 1
Liczba obsługiwanych HDD: 4
Szerokość produktu: 439,5 mm
Napięcie wejściowe zasilacza: 100-240 V
PCI Express x8 slots: 1
Głębokość produktu: 497 mm
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Ilość zatok 5.25: 1
Częstotliwość wejściowa zasilania: 60-50 Hz
Zainstalowany system operacyjny: Brak
Hot-swap: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 2
Typ zintegrowanej karty graficznej: Aspeed
Pojemność pamięci SSD: 960 GB
Liczba głównych źródeł zasilania: 1
NVMe: Nie
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Wysokość produktu: 44 mm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wi-Fi: Nie
Obudowa: Rack (1U)
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Aspeed AST2600
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Kolor produktu: Czarny
Typ procesora: Intel Xeon E
PCI Express x16 gniazda: 1
Usługa RAID: Tak
Waga produktu: 10 kg
Kontroler LAN: Intel® I210-AT
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Port wyjścia S/PDIF: Nie
Układ płyty głównej: Intel C262
Poziomy RAID: 0
Poziomy RAID: 1
Poziomy RAID: 5
Maksymalna pamięć karty graficznej: 64 MB
Cache procesora: 12 MB
Pamięć RAM: 16 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Producent procesora: Intel
Taktowanie procesora: 2,6 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model procesora: E-2414
Liczba rdzeni procesora: 4
Całkowita pojemność dysków: 1,92 TB
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 35 °C
Łączna liczba złączy SATA: 8
Korekcja ECC: Tak
Poziomy RAID: 10
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Serwer Actina Solar E 110 S10 E-2414/16GB/2x960SSD/350W 3 lata D2D
9169,59 zł
Brak w magazynie
SKU: SRWAAARAC0056
Kategorie: Enterprise, Serwery i stacje robocze, Serwery Rack
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcje regulowane | Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy. |
|---|---|
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Szerokość produktu | |
| Producent procesora | Intel |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Poziomy RAID | 1, 10, 5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu., Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Cache procesora | 12 MB |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 1,92 TB |
| Kolor produktu | |
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Model procesora | E-2414 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Hot-swap | Tak |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| PCI Express x8 slots | 1 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Waga produktu | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| NVMe | Nie |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Zasilanie | 350 W |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Serwer Actina Solar E 110 S10 E-2414/16GB/2x960SSD/350W 3 lata D2D” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.