Funkcje regulowane: Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy.
PCI Express x16 gniazda: 1
Układ płyty głównej: Intel C262
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Kontroler LAN: Intel® I210-AT
Taktowanie procesora: 3,4 GHz
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 35 °C
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Poziomy RAID: 5
Model procesora: E-2434
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Typ procesora: Intel Xeon E
Pamięć RAM: 16 GB
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 90%
Napęd optyczny: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Model wbudowanej karty graficznej: Aspeed AST2600
Waga produktu: 10 kg
Port wyjścia S/PDIF: Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Cache procesora: 12 MB
PCI Express x8 slots: 1
Liczba portów VGA (D-Sub): 2
Poziomy RAID: 1
Poziomy RAID: 0
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Obsługiwane rozmiary dysków SSD: 2.5
Typ zintegrowanej karty graficznej: Aspeed
Całkowita pojemność dysków: 1,92 TB
Liczba obsługiwanych HDD: 4
Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
Producent procesora: Intel
Ilość zatok 5.25: 1
Poziomy RAID: 10
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Usługa RAID: Tak
NVMe: Nie
Napięcie wejściowe zasilacza: 100-240 V
Zainstalowany system operacyjny: Brak
Łączna liczba złączy SATA: 8
Częstotliwość wejściowa zasilania: 60-50 Hz
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
PCI Express x4 slots: 1
Złącze kabla zasilającego 1: C13 panel
Obudowa: Rack (1U)
Liczba obsługiwanych dysków SSD: 4
Rozmiar SSD: 2.5
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): BSMI
Liczba rdzeni procesora: 4
Maksymalna pamięć karty graficznej: 64 MB
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CB
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Liczba procesorów: 1
Zasilanie: 350 W
Szerokość produktu: 439,5 mm
Obsługa zasilania zapasowego (RPS): Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Głębokość produktu: 497 mm
Interfejs pamięci SSD: SATA III
Hot-swap: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 2
Wi-Fi: Nie
Korekcja ECC: Tak
Liczba głównych źródeł zasilania: 1
Wysokość produktu: 44 mm
Pojemność pamięci SSD: 960 GB
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Serwer Actina Solar E 110 S10 E-2434/16GB/2x960SSD/350W 3 lata D2D
9485,41 zł
Brak w magazynie
SKU: SRWAAARAC0057
Kategorie: Enterprise, Serwery i stacje robocze, Serwery Rack
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcje regulowane | Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy. |
|---|---|
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| Producent procesora | Intel |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| NVMe | Nie |
| Poziomy RAID | 1, 10, 5 |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Cache procesora | 12 MB |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Szerokość produktu | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Liczba procesorów | 1 |
| PCI Express x8 slots | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu., Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. |
| Hot-swap | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Kolor produktu | |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 1,92 TB |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Napęd optyczny | Nie |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Waga produktu | |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Usługa RAID | Tak |
| Model procesora | E-2434 |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Zasilanie | 350 W |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
Napisz pierwszą opinię o „Serwer Actina Solar E 110 S10 E-2434/16GB/2x960SSD/350W 3 lata D2D” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.