Przyciski operacyjne: Volume –
Przyciski operacyjne: Objętość +
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Ilość przetworników: 2
Przyciski operacyjne: Wyciszenie
Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
Współczynnik zawartości harmonicznych: 1%
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB
Rodzaj sterowania: Na nauszniku
Odłączany przewód: Tak
Połączenie USB: Tak
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 35%
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Złącze USB: USB Type-C
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Odbiornik dołączony: Tak
Maksymalny poziom natężenia dźwięku: 110 dB
Rodzaj magnesu: Neodym
Kolor kabla: Czarny
Kolor podświetlenia: Wielo
Średnica głośnika: 5 cm
Czułość słuchawek: 100 dB
Styl noszenia: Nagłowny
Złącze 3,5 mm: Tak
Źródło ładowania: USB
Czas odtwarzania muzyki: 22 h
Zasilanie bateryjne: Tak
Zastosowanie: Gaming
Regulacja głośności: Obrotowa
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Regulowana opaska na głowę: Tak
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Podświetlenie: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): SCS Product Category Rule (PCR)
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Przewody: USB Type-A na USB Type-C
Diody LED: Tak
Przewody: Audio (3.5mm)
Szerokość produktu: 180 mm
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Bluetooth: Tak
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Kolor produktu: Czarny
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Głębokość produktu: 90 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Wysokość produktu: 200 mm
Długość kabla: 1,2 m
Waga produktu: 290 g
Ilość: 1
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 13.0 Ventura
Słuchawki Bezprzewodowe TRUST GXT491 FAYZO
225,50 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Bluetooth | Tak |
| Ilość | |
| Przewody | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Głębokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga produktu | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Podświetlenie | |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość przetworników | 2 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Volume -, Wyciszenie |
| Typ produktu | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 22 h |
| Kolor podświetlenia | |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Okres gwarancji | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Połączenie USB | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Bezprzewodowe TRUST GXT491 FAYZO” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.