Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Przewody: Audio (3.5mm)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IoT Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Impedancja: 32 Ω
Czułość słuchawek: 98 dB
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT Core
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Średnica głośnika: 5,3 cm
Czułość mikrofonu: -55 dB
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Szerokość produktu: 172 mm
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Głębokość produktu: 96,5 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Styl noszenia: Nagłowny
Impedancja mikrofonu: 2200 Ω
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Bluetooth: Nie
Długość kabla: 2,9 m
Arkusz bezpieczeństwa: Tak
Odczepiany mikrofon: Tak
Podstawka do ładowania: Nie
Adaptery audio dołączone: 2 x 3.5mm
Wysokość produktu: 195 mm
Nauszniki: Tak
Zastosowanie: Muzyka/dzień powszedni
Kolor produktu: Biały
Złącze 3,5 mm: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Słuchawki ENDORFY Viro Plus USB Onyx White
243,97 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przewody | |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Nauszniki | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Wysokość produktu | |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Typ produktu | |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Długość kabla | 2,9 m |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki ENDORFY Viro Plus USB Onyx White” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.