Typ produktu: słuchawki z mikrofonem
Maksymalna moc wejścia: 150 mW
Zastosowanie: Gaming
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Sposób łączności: Przewodowy
Styl noszenia: Nagłowny
Czułość słuchawek: 105 dB
Długość kabla: 1,5 m
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Pasmo przenoszenia: 30 – 16000 Hz
Kolor produktu: Czarny
Złącze 3,5 mm: Tak
Impedancja: 32 Ω
Średnica głośnika: 4 cm
Czułość mikrofonu: 58 dB
Słuchawki Esperanza MENTO EH209K (kolor czarny)
16,84 zł
8 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Kolor produktu | |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz, 30 – 16000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Esperanza MENTO EH209K (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.