Kolor produktu: Biały
Złącze 3,5 mm: Tak
Średnica głośnika: 9 mm
Wysokość opakowania: 61 mm
Paleta GTIN (EAN / UPC): 6925281918933
Nauszniki: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 58 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Produktów na palecie: 2880 szt.
Styl noszenia: Douszny
Produkty na warstwę palety: 360 szt.
Typ mikrofonu: Na kablu
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Zastosowanie: Muzyka
Sposób łączności: Przewodowy
Głębokość opakowania: 32 mm
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Typ kontroli: Przyciski
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 411 mm
Długość brutto palety: 120 cm
Pojemność skrzyni (zewnętrznej): 0,033 cm³
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 4,25 kg
Dodakowe końcówki: Tak
Ilość: 1
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): China
Słuchawki JBL T110 (biały, z mikrofonem)
27,72 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Styl noszenia | Douszny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281918933 |
| Kolor produktu | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Nauszniki | Tak |
| Produkty na warstwę palety | 360 szt. |
| Ilość | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Wysokość opakowania | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Głębokość opakowania | |
| Średnica głośnika | 9 mm |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki JBL T110 (biały, z mikrofonem)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.