Napięcie wejściowe (słuchawki): 3,7 V
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Bluetooth: Tak
Waga produktu: 157 g
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Czas ładowania: 2 h
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 45 °C
Typ kontroli: Przyciski
Karta gwarancyjna: Tak
Pasmo częstotliwości: 2.4 – 2.4835 GHz
Ilość: 1
Wbudowany wyłącznik: Tak
Żywotność baterii: 3420 min
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Typ sterownika: Dynamiczny
Regulacja głośności: Przycisk
Profile Bluetooth: A2DP
Wersja Bluetooth: 5.3
Budowa słuchawek: Naduszna
Zasilanie bateryjne: Tak
Możliwość złożenia: Tak
Pojemność baterii: 450 mAh
Czułość słuchawek: 102 dB
Profile Bluetooth: AVRCP
Złącze USB: USB Type-C
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Średnica głośnika: 3,3 cm
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Profile Bluetooth: HFP
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Impedancja: 30 Ω
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Regulowana opaska na głowę: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 1
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Czas odtwarzania muzyki: 57 h
Przewody: USB Type-C
Kolor produktu: Niebieski
Źródło ładowania: USB
Styl noszenia: Nagłowny
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Słuchawki JBL TUNE 520 BT (blue, bezprzewodowe, nauszne)
115,37 zł
Brak w magazynie
SKU: AKGJBLSBL0165
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Bluetooth | Tak |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 3,7 V |
| Głębokość opakowania | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewody | |
| Waga produktu | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wysokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Żywotność baterii | 3420 min |
| Ilość | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 450 mAh |
| Głębokość produktu | |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Impedancja | 30 Ω |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica głośnika | 3,3 cm |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas odtwarzania muzyki | 57 h |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki JBL TUNE 520 BT (blue, bezprzewodowe, nauszne)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.