Wysokość opakowania: 138 mm
Waga wraz z opakowaniem: 104 g
Stopień ochrony IP: IPX4
Wersja Bluetooth: 5.1
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
NFC: Nie
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Kolor produktu: Biały
Maksymalny zasięg działania: 10 m
Impedancja: 16 Ω
Szerokość opakowania: 80 mm
Czas ładowania: 2 h
Wskaźnik LED zasilania: Tak
Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Zastosowanie: Muzyka
Bluetooth: Tak
Głębokość opakowania: 36 mm
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Przewód USB: Tak
Etui do ładowania: Tak
Zasilanie bateryjne: Tak
Karta gwarancyjna: Tak
Złącze ładowania USB: Tak
Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym): 22 h
Złącze 3,5 mm: Nie
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Typ połączenia skrzynki ładującej: USB Type-C
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 7,5 h
Styl noszenia: Douszny
Szybkie ładowanie: Tak
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Regulacja głośności: Tak
Budowa słuchawek: Wewnątrzuszna
Słuchawki JVC HAA-3TWU (bezprzewodowe, douszne, białe)
98,37 zł
8 w magazynie
SKU: AKGJVCSBL0077
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
|---|---|
| Przewód USB | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ω |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Złącze ładowania USB | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Typ produktu | |
| NFC | Nie |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Wysokość opakowania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki JVC HAA-3TWU (bezprzewodowe, douszne, białe)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.