Współpraca z Apple Siri: Tak
Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny
Kolor produktu: Niebieski
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Zastosowanie: Muzyka
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Bluetooth: Tak
Waga produktu: 19 g
Stopień ochrony IP: IPX4
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Zasilanie bateryjne: Tak
Złącze 3,5 mm: Nie
Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym): 14 h
Waga obudowy ładującej: 38 g
Wersja Bluetooth: 5.0
Impedancja: 16 Ω
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Wskaźnik LED zasilania: Tak
Bezprzewodowe ładowanie: Tak
Przewód USB: Tak
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Regulacja głośności: Tak
Karta gwarancyjna: Tak
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Typ połączenia skrzynki ładującej: Micro-USB
Dodakowe końcówki: Tak
Szybkie ładowanie: Nie
Czas ładowania: 2 h
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Styl noszenia: Douszny
Etui do ładowania: Tak
NFC: Nie
Budowa słuchawek: Wewnątrzuszna
Złącze ładowania USB: Tak
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 6 h
Maksymalny zasięg działania: 10 m
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Słuchawki JVC HAA-7TANU (douszne, bezprzewodowe, niebieskie)
79,60 zł
7 w magazynie
SKU: AKGJVCSBL0050
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Styl noszenia | Douszny |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Impedancja | 16 Ω |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Waga obudowy ładującej | 38 g |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Bluetooth | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Kolor produktu | |
| Regulacja głośności | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Czas ładowania | 2 h |
| Przewód USB | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Złącze ładowania USB | Tak |
| NFC | Nie |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Typ produktu | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Waga produktu | |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki JVC HAA-7TANU (douszne, bezprzewodowe, niebieskie)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.