Kolor produktu: Czarny
Rodzaj magnesu: Neodym
Materiał pokrycia styków: Złoto
Średnica głośnika: 5 cm
Impedancja: 48 Ω
Styl noszenia: Nagłowny
Waga produktu: 330 g
Długość kabla: 3,5 m
Złącze 6,35 mm: Tak
Budowa słuchawek: Naduszna
Typ produktu: Słuchawki
Czułość słuchawek: 105 dB
Pasmo przenoszenia: 8 – 25000 Hz
Sposób łączności: Przewodowy
Maksymalna moc wejścia: 1500 mW
Słuchawki JVC HAR-X700E (nauszne, czarne)
125,20 zł
5 w magazynie
SKU: AKGJVCSLU0041
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki przewodowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Sposób łączności | Przewodowy |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 8 – 25000 Hz |
| Waga produktu | |
| Długość kabla | 3,5 m |
| Impedancja | 48 Ω |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Trzymać z dala od wilgoci., Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. |
| Typ produktu | |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Maksymalna moc wejścia | 1500 mW |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki JVC HAR-X700E (nauszne, czarne)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.