Rodzaj sterowania: Na nauszniku
Wersja Bluetooth: 5.2
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Impedancja: 32 Ω
Przewody: USB
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Źródło ładowania: USB
Kolor produktu: Czarny
Przyciski operacyjne: Multi-przycisk
Przyciski operacyjne: Objętość +
Czas odtwarzania muzyki: 35 h
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Typ produktu: Słuchawki
Typ kontroli: Przyciski
Przyciski operacyjne: Wyciszenie
Przyciski operacyjne: Volume –
Styl noszenia: Nagłowny
Ilość: 1
Budowa słuchawek: Okołouszna
Czas ładowania: 3 h
Waga produktu: 157 g
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Profile Bluetooth: AVRCP
Profile Bluetooth: HFP
Regulacja głośności: Przycisk
Ilość przetworników: 1
Profile Bluetooth: A2DP
Profile Bluetooth: SBC
Bluetooth: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Średnica głośnika: 3 cm
Zasilanie bateryjne: Tak
Rodzaj magnesu: Ferryt
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Słuchawki JVC HAS-36WBU BT BLACK
94,80 zł
5 w magazynie
SKU: AKGJVCSBL0080
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przewody | |
|---|---|
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, SBC |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Waga produktu | |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk, Objętość +, Volume -, Wyciszenie |
| Ilość | |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Czas ładowania | 3 h |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj opakowania | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Czas odtwarzania muzyki | 35 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Kolor produktu | |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Ilość przetworników | 1 |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki JVC HAS-36WBU BT BLACK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.