Głębokość opakowania: 200 mm
Złącza 2x 3,5 mm: Tak
Kolor produktu: Czarny
Czułość słuchawek: 100 dB
Styl noszenia: Nagłowny
Waga produktu: 74 g
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Kolor produktu: Srebrny
Kolor kabla: Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Rodzaj opakowania: Blister
Impedancja: 32 Ω
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 16000 Hz
Sposób łączności: Przewodowy
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 4,8 kg
Szerokość produktu: 144 mm
Głębokość produktu: 46 mm
Długość kabla: 2,35 m
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Składany mikrofon: Tak
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Wysokość produktu: 162 mm
Zastosowanie: Biuro/centrum telefoniczne
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 917 mm
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Przewodnik użytkownika: Tak
Ilość: 1
Waga wraz z opakowaniem: 180 g
Wysokość opakowania: 223 mm
Czułość mikrofonu: -38 dB
Słuchawki Logitech H110 981-000271 (kolor szary)
31,46 zł
15 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga wraz z opakowaniem | |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Waga produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ilość | |
| Kolor produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Długość kabla | 2,35 m |
| Głębokość produktu | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ produktu | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Impedancja | 32 Ω |
| Składany mikrofon | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 16000 Hz |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Logitech H110 981-000271 (kolor szary)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.