Impedancja: 22 Ω
Ilość: 1
Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 6500 Hz
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 448 mm
Regulacja głośności: Obrotowa
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Kolor produktu: Czarny
Czułość słuchawek: 122 dB
Przewodnik użytkownika: Tak
Złącze 3,5 mm: Tak
Wysokość produktu: 200 mm
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Styl noszenia: Nagłowny
Głębokość opakowania: 200 mm
Szerokość produktu: 245 mm
Kolor kabla: Czarny
Waga produktu: 80 g
Sposób łączności: Przewodowy
Składany mikrofon: Tak
Rodzaj sterowania: Na przewodzie
Zastosowanie: Biuro/centrum telefoniczne
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Waga wraz z opakowaniem: 230 g
Wysokość opakowania: 220 mm
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Głębokość produktu: 65 mm
Długość kabla: 1,8 m
Czułość mikrofonu: -44 dB
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 1,33 kg
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Słuchawki Logitech H151 (kolor czarny)
58,05 zł
29 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Typ produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Wysokość opakowania | |
| Ilość | |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor produktu | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wysokość produktu | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Szerokość produktu | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Impedancja | 22 Ω |
| Czułość mikrofonu | -44 dB |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6500 Hz |
| Czułość słuchawek | 122 dB |
| Waga produktu | |
| Składany mikrofon | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Logitech H151 (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.