Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7 Lion
Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft): 14848 szt.
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 10000 Hz
Rodzaj sterowania: Na przewodzie
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.4 Tiger
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.3 Panther
Przewodnik użytkownika: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Wysokość opakowania: 221 mm
Czułość mikrofonu: -17 dB
Głębokość produktu: 68 mm
Wysokość produktu: 171 mm
Połączenie USB: Tak
Regulacja głośności: Obrotowa
Głębokość opakowania: 200 mm
Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC): 50992060300129
Waga wraz z opakowaniem: 305 g
Średnica głośnika: 3 cm
Produktów na palecie: 336 szt.
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Szerokość produktu: 151 mm
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Waga produktu: 197 g
Kolor produktu: Czarny
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 315 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Długość kabla: 1,9 m
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Styl noszenia: Nagłowny
Kolor kabla: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej): 1,55 kg
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000 Professional
Długość kartonu do wysyłki: 25,5 cm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Ilość: 1
Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Rodzaj opakowania: Blister
Złącze USB: USB Typu-A
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Czułość słuchawek: 94 dB
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 6,7 kg
Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft): 7232 szt.
Zastosowanie: Biuro/centrum telefoniczne
Impedancja: 32 Ω
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Słuchawki Logitech H390 981-000406 (kolor czarny)
79,68 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
|---|---|
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kartonu do wysyłki | 25,5 cm |
| Czułość mikrofonu | -17 dB |
| Produktów na palecie | 336 szt. |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Czułość słuchawek | 94 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Długość kabla | 1,9 m |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Głębokość opakowania | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głębokość produktu | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Waga produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość | |
| Połączenie USB | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Logitech H390 981-000406 (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.