Mikrofon z redukcją szumów: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Sposób łączności: Przewodowy
Typ kierunku mikrofonu: Jednokierunkowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Złącze 3,5 mm: Tak
Wysokość produktu: 83 mm
Głębokość produktu: 192 mm
Bluetooth: Nie
Ilość: 1
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 320 g
Styl noszenia: Nagłowny
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Czułość słuchawek: 105 dB
Czułość mikrofonu: 42 dB
Podświetlenie: Nie
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 10000 Hz
Rodzaj magnesu: Neodym
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Zastosowanie: Gaming
Połączenie USB: Nie
Szerokość produktu: 217 mm
Średnica głośnika: 5 cm
Słuchawki Mad Catz P.I.L.O.T. 3
111,75 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Podświetlenie | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Ilość | |
| Bluetooth | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Połączenie USB | Nie |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Mikrofon z redukcją szumów | Nie |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Mad Catz P.I.L.O.T. 3” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.