Styl noszenia: Nagłowny
Kolor produktu: Pomarańczowy
Impedancja: 32 Ω
Mikrofon: 3,5 mm
Czułość słuchawek: 119 dB
Podręcznik użytkownika: Tak
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Złącze 2,5 mm: Nie
Rodzaj opakowania: Blister
Kolor produktu: Czarny
Sposób łączności: Przewodowy
Pasmo przenoszenia: 50 – 30000 Hz
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Ilość: 1
Złącze 3,5 mm: Nie
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Bluetooth: Nie
Połączenie USB: Nie
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Złącza 2x 3,5 mm: Tak
Słuchawki NATEC Drone NSL-0294 (kolor czarny)
9,54 zł
6 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Impedancja | 32 Ω |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Połączenie USB | Nie |
| Pasmo przenoszenia | 50 – 30000 Hz |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Czułość słuchawek | 119 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Typ produktu | |
| Ilość | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Rodzaj opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki NATEC Drone NSL-0294 (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.