Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
|---|---|
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Szerokość opakowania | |
| System akustyczny | Półzamknięty |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Ilość przetworników | 1 |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Ilość | |
| Wysokość opakowania | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Kolor kabla | Czarny |
| Przewody | |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Maksymalna moc wejścia | 20 mW |
| Odłączany przewód | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Waga produktu | |
| Długość kabla | 1 m |
| Typ produktu | |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.