Certyfikaty: CE
Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System): Tak
Tłumienie hałasu: Tak
Przewody: Dźwięk (2
Przewody: USB Type-C na USB Type-A
Kolor produktu: Czarny
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Walizka: Tak
Kolor kabla: Czarny
Odłączany przewód: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Bluetooth: Tak
Impedancja: 35 Ω
Napięcie baterii: 3,7 V
Waga produktu: 238 g
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Połączenie USB: Tak
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Pojemność baterii: 600 mAh
Pasmo częstotliwości: 2.402 – 2.480 GHz
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Diody LED: Tak
Złącze USB: USB Type-C
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Wersja Bluetooth: 5.0
Czas ładowania: 2 h
Profile Bluetooth: HSP
Średnica głośnika: 3,2 cm
Złącze 2,5 mm: Tak
Rodzaj redukcji hałasu: Aktywne
Typ kontroli: Przyciski
Maksymalny poziom natężenia dźwięku: 108 dB
Możliwość złożenia: Tak
Budowa słuchawek: Okołouszna
Profile Bluetooth: AAC
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Współczynnik zawartości harmonicznych: 0,3%
Typ sterownika: Dynamiczny
Profile Bluetooth: HFP
Profile Bluetooth: AVRCP
Zasilanie bateryjne: Tak
Styl noszenia: Nagłowny
Typ kierunku mikrofonu: Wielokierunkowy
Rodzaj sterowania: Na nauszniku
Źródło ładowania: USB
Przyciski operacyjne: Odbieranie / kończenie połączeń
Regulacja głośności: Przycisk
Czas odtwarzania muzyki: 30 h
Arkusz bezpieczeństwa: Tak
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Pasmo przenoszenia: 18 – 22000 Hz
Przyciski operacyjne: Objętość +
Przyciski operacyjne: Parowanie Bluetooth
Przyciski operacyjne: Volume –
Profile Bluetooth: A2DP
Profile Bluetooth: SBC
Częstotliwość mikrofonu: 80 – 6000 Hz
Słuchawki Sennheiser HD 450BT (bezprzewodowe, czarne)
288,37 zł
22 w magazynie
SKU: AKGSENSBL0010
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE |
|---|---|
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Kolor produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Bluetooth | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | |
| Pasmo częstotliwości | 2.402-2.480 GHz |
| Przewody | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Profile Bluetooth | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Walizka | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Częstotliwość mikrofonu | 80 – 6000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 18 – 22000 Hz |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Impedancja | 35 Ω |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Odbieranie / kończenie połączeń, Parowanie Bluetooth, Volume – |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Połączenie USB | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Typ produktu | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 2,5 mm | Tak |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki Sennheiser HD 450BT (bezprzewodowe, czarne)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.