Kolor produktu: Czarny
Szerokość produktu: 180 mm
Typ produktu: Słuchawki
Średnica głośnika: 4 cm
Bluetooth: Tak
Przyciski operacyjne: Volume –
Przyciski operacyjne: Track <
Czas odtwarzania muzyki: 22 h
Złącze 3,5 mm: Tak
Czas szybkiego ładowania: 10 min
Połączenie USB: Tak
Szerokość opakowania: 70 mm
Przyciski operacyjne: Objętość +
Możliwość złożenia: Tak
Budowa słuchawek: Okołouszna
Przewody: USB Type-C
Waga wraz z opakowaniem: 890 g
Przyciski operacyjne: Ścieżka
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wysokość opakowania: 260 mm
Przewody: AUX
Wersja Bluetooth: 5.0
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Szybkie ładowanie: Tak
Głębokość opakowania: 220 mm
Impedancja: 32 Ω
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Waga produktu: 228 g
Styl noszenia: Nagłowny
Czułość słuchawek: 99,63 dB
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Karta gwarancyjna: Tak
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Zasilanie bateryjne: Tak
Tłumienie hałasu: Tak
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Złącze USB: USB Type-C
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Wysokość produktu: 76 mm
Typ kontroli: Przyciski
Współczynnik zawartości harmonicznych: 3%
Głębokość produktu: 170 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 8 szt.
słuchawki Skullcandy Hesh ANC Wireless True Black
334,72 zł
4 w magazynie
SKU: AKGSKLSBL0014
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
|---|---|
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Czułość słuchawek | 99,63 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Przewody | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 22 h |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Żywotność baterii | 1320 min |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Połączenie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Typ produktu | |
| Budowa słuchawek | Nauszne |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Waga produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „słuchawki Skullcandy Hesh ANC Wireless True Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.