Tłumienie hałasu: Tak
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Złącze USB: USB Type-C
Zasilanie bateryjne: Tak
Czas odtwarzania muzyki: 36 h
Złącze 3,5 mm: Tak
Walizka: Tak
Czułość słuchawek: 91,3 dB
Impedancja: 32 Ω
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Przewody: USB Type-C
Przewody: AUX
Styl noszenia: Nagłowny
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 8 szt.
Współczynnik zawartości harmonicznych: 3%
Budowa słuchawek: Okołouszna
Typ mikrofonu: Wbudowany mikrofon
Głębokość produktu: 59 mm
Możliwość złożenia: Tak
Wersja Bluetooth: 5.0
Typ kontroli: Przyciski
Czas szybkiego ładowania: 10 min
Przyciski operacyjne: Track <
Wysokość produktu: 245 mm
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Szybkie ładowanie: Tak
Głębokość opakowania: 59 mm
Typ produktu: Słuchawki
Połączenie USB: Tak
Szerokość produktu: 205 mm
Wysokość opakowania: 245 mm
Przyciski operacyjne: Objętość +
Średnica głośnika: 4 cm
Karta gwarancyjna: Tak
Przyciski operacyjne: Ścieżka
Przyciski operacyjne: Volume –
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Kolor produktu: Czarny
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Szerokość opakowania: 205 mm
Waga produktu: 213 g
Waga wraz z opakowaniem: 415 g
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Bluetooth: Tak
słuchawki Skullcandy Hesh Evo Wireless True Black
247,50 zł
Brak w magazynie
SKU: AKGSKLSBL0018
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Bluetooth | Tak |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Waga produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Wysokość produktu | |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Ścieżka, Track, Volume – |
| Typ produktu | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Czułość słuchawek | 91,3 dB |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Połączenie USB | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Szerokość produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 36 h |
| Walizka | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Głębokość produktu | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Przewody | |
| Wysokość opakowania | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „słuchawki Skullcandy Hesh Evo Wireless True Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.