Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Materiały: ABS
Szerokość produktu: 155 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Głębokość produktu: 65 mm
Kolor produktu: Czarny
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Wysokość produktu: 170 mm
Długość kabla: 1,8 m
Połączenie USB: Tak
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Kolor kabla: Czarny
Waga produktu: 147 g
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Rodzaj redukcji hałasu: Aktywne
Współczynnik zawartości harmonicznych: 1%
Ilość przetworników: 2
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Styl noszenia: Nagłowny
Złącze USB: USB Typu-A
Średnica głośnika: 4 cm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Tłumienie hałasu: Tak
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Słuchawki TRUST AYDA USB-ENC
71,50 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Wysokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Ilość przetworników | 2 |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Kolor kabla | Czarny |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Waga produktu | |
| Materiały | |
| Szerokość produktu | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki TRUST AYDA USB-ENC” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.