Długość kabla: 2 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 391 g
Średnica głośnika: 5 cm
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Regulowana opaska na głowę: Tak
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Głębokość produktu: 85 mm
Rodzaj magnesu: Neodym
Maksymalny poziom natężenia dźwięku: 100 dB
Wysokość opakowania: 231 mm
Szerokość produktu: 170 mm
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Głębokość opakowania: 100 mm
Regulacja głośności: Obrotowa
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Składany mikrofon: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8518300090
Wysokość produktu: 200 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Współczynnik zawartości harmonicznych: 0,1%
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Ilość: 1
Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Kolor produktu: Czarny
Kolor kabla: Czarny
System akustyczny: Zamknięty
Złącze 3,5 mm: Tak
Zastosowanie: Gaming
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Tak
Czułość słuchawek: 90 dB
Produktów na palecie: 240 szt.
Styl noszenia: Nagłowny
Waga produktu: 253 g
Rodzaj sterowania: Na nauszniku
Słuchawki TRUST GXT415 ZIROX HEADSET – BLACK (24990)
66,92 zł
5 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Typ produktu | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Ilość | |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Czułość słuchawek | 90 dB |
| Szerokość produktu | |
| Produktów na palecie | 240 szt. |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Kolor kabla | Czarny |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głębokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki TRUST GXT415 ZIROX HEADSET – BLACK (24990)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.