Kolor produktu: Czarny
Typ kierunku mikrofonu: Wielokierunkowy
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 410 g
Impedancja: 32 Ω
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8518300090
Złącze 3,5 mm: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Czułość słuchawek: 100 dB
Diody LED: Tak
Średnica głośnika: 5 cm
Wysokość opakowania: 232 mm
Rodzaj sterowania: Na nauszniku
Ilość: 1
Głębokość opakowania: 93 mm
Głębokość produktu: 90 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Długość kabla: 1,2 m
Regulacja głośności: Obrotowa
Ilość przetworników: 2
Szerokość produktu: 180 mm
Produktów na palecie: 288 szt.
Typ zestawu słuchawkowego: Monofoniczny
Kolor kabla: Czarny
Przewody: Audio (3.5mm)
Wysokość produktu: 200 mm
Zastosowanie: Gaming
Styl noszenia: Nagłowny
Waga produktu: 256 g
Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Sposób łączności: Przewodowy
Odłączany przewód: Tak
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Przyciski operacyjne: Objętość +
Przyciski operacyjne: Wyciszenie
Przyciski operacyjne: Volume –
Współczynnik zawartości harmonicznych: 1%
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 17000 Hz
Rodzaj magnesu: Neodym
Odczepiany mikrofon: Tak
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 85%
Maksymalny poziom natężenia dźwięku: 110 dB
Regulowana opaska na głowę: Tak
Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu: Tak
Materiał wkładek dousznych: Sztuczna skóra
Słuchawki TRUST GXT489 FAYZO HEADSET BLK (24898)
115,50 zł
3 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | |
| Przewody | |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 17000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Typ produktu | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Zasilanie USB | Nie |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Volume -, Wyciszenie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Ilość | |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość przetworników | 2 |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Produktów na palecie | 288 szt. |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki TRUST GXT489 FAYZO HEADSET BLK (24898)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.