Czułość słuchawek: 100 dB
Odczepiany mikrofon: Tak
Regulowana opaska na głowę: Tak
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 17000 Hz
Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu: Tak
Rodzaj magnesu: Neodym
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): SCS Product Category Rule (PCR)
Średnica głośnika: 5 cm
Rodzaj sterowania: Na nauszniku
Maksymalny poziom natężenia dźwięku: 110 dB
Typ kierunku mikrofonu: Wielokierunkowy
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 35%
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Współczynnik zawartości harmonicznych: 1%
Przyciski operacyjne: Wyciszenie
Regulacja głośności: Obrotowa
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Styl noszenia: Nagłowny
Waga produktu: 255 g
Przewody: Audio (3.5mm)
Szerokość produktu: 180 mm
Kolor produktu: Biały
Złącze 3,5 mm: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 1
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Zastosowanie: Gaming
Długość kabla: 1,2 m
Odłączany przewód: Tak
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Impedancja: 32 Ω
Kolor kabla: Czarny
Kolor produktu: Czarny
Ilość przetworników: 2
Wysokość produktu: 200 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Głębokość produktu: 90 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Ilość: 1
Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
Słuchawki TRUST GXT489W FAYZO HEADSET WHT (25210)
82,50 zł
1 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
|---|---|
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ produktu | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Szerokość produktu | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Impedancja | 32 Ω |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 17000 Hz |
| Odłączany przewód | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Przewody | |
| Ilość przetworników | 2 |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Kolor produktu | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Okres gwarancji |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki TRUST GXT489W FAYZO HEADSET WHT (25210)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.